wrapper

اخبار شرکت

اولین جلسه کمیته آموزشی- ترویجی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مطابق با نظام نامه آموزشی بازآفرینی با حضور مشترک کارشناسان شرکت بازآفرینی شهری ایران و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران؛ پرویز فیروز، در این باره گفت: نیازسنجی آموزشی 6 منطقه استان تهران در دست انجام است و این نیازسنجی بر اساس سطح نیاز ساکنان محلات، فعالیت سمن ها و تسهیلگران انجام می شود.

وی در ادامه گفت: طی هفته جاری ابلاغ اعضای ستاد کمیته آموزش انجام خواهد شد و به دنبال احصاء برنامه های تقویم سالانه آموزشی هستیم.

در این جلسه که با حضور کارشناسان دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، ضمن گفتگو درباره ارائه 5 سرفصل جدید آموزشی با عناوین (آشنایی با مفاهیم بازآفرینی شهری، برنامه جامع اقدام مشترک در بازآفرینی شهری پایدار در بافت های ناکارآمد شهری، نقش و جایگاه تاب آوری شهری در بازآفرینی شهری پایدار، روش تأمین مالی برای بازآفرینی شهری پایدار و چگونگی جلب مشارکت مردمی در بازآفرینی شهری) به عنوان جدیدترین سرفصل های ارائه شده اعلام آمادگی کردند که این تقویم آموزشی بر اساس نیاز شهرداری ها به عنوان بازوهای اجرایی حوزه بازآفرینی شهری احصاء شده و در مسیر اجرای آن از قطب های علمی کشور همچون جهاد دانشگاهی استفاده شده است.

از دیگر موارد مطروحه در این جلسه، لزوم ارتباط با معاونت عمرانی استانداری، برگزاری جلسات مستمر کمیته آموزشی به عنوان منبع خروجی پروژه های اقدام مشترک، اهمیت استفاده از شورایاری ها، سمن ها، تسهیلگران و نمایندگان محلات در مباحث آموزشی- ترویجی بوده است.

معاون بازآفرینی و مسکن استان تهران از تشکیل کمیته تسهیلگران استان تهران به زودی و ارائه تقویم پروژه های در دست اجرا و همچنین انتخاب منطقه جنوب غرب استان تهران با سه شهرستان بهارستان، رباط کریم و اسلامشهر طی اولین آموزش منطقه ای استان تهران و همچنین برگزاری جلسه آموزشی در محل استانداری تهران با حضور معاون امور هماهنگی استانداری تهران، شهرداران و شورای اسلامی استان تهران خبر دادو گفت: برنامه آموزشی و هماهنگی اقدامات با این دفاتر طراحی و به اجرا خواهد رسید.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today425
Yesterday965
Total760956

Visitor Info

  • IP: 34.225.194.144

1398-09-17

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir