wrapper

اخبار شرکت

عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران بر لزوم تمرکز جلسات بازآفرینی شهری رشت بر بخش مسکن خبر داد.

عباس شفیعی، عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران در جلسه بازآفرینی شهر رشت به ميزباني شهرداري رشت با تاکید بر اینکه پروژه های بازآفرینی باید به منظور بهبود وضعيت سكونت در چند محله رشت اجرایی شود، اظهارکرد: در جلسه امروز بازآفرینی شهر رشت متاسفانه پیشنهادی در حوزه مسکن داده نشد و عمده تمرکز مدیران شهری بر خدمات زیربنایی و روبنایی بود.

 وی از آمادگی شرکت بازآفرینی شهری ایران در راستای انعقاد تفاهم نامه به منظور اجرای پروژه های توليد مسکن در بافت هاي مياني شهر رشت خبرداد و افزود: با اجرای برنامه ملی بازآفرینی خدمات ارائه شده بهبود یافته و سکونت هم تثبیت می شود در نتیجه مهاجرت ساکنان از محلات به حداقل ممکن می رسد.

  شفیعی با تاکید بر ضرورت همسویی شهرداری رشت با سياست هاي ملي شرکت بازآفرینی شهری ایران، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجموعه مدیران شهری به دنبال تلاش برای دسترسي به اعتبارات دولتي هستند و این در شرایطی است که دولت در تنگنا و در شرایط کمبود اعتبار قرار دارد. بنابراین باید با در نظر گرفتن اولویت ها در راستای تولید مسکن تلاش کنیم.

 شفیعی از ابلاغ آيين نامه تشکیل هیئت اجرایی بازآفرینی گیلان خبر داد و یادآور شد: تا هفته آینده باید هیئت اجرایی بازآفرینی گیلان تشکیل شود و از این به بعد بسياري از اختیارات شرکت بازآفرینی شهری ایران به این هیئت تفویض می شود. این سیاست قرار است در همه استان ها اجرایی شود.

 وی با اشاره به اینکه در هیئت اجرایی بازآفرینی، معاون عمرانی استاندار،  مديركل راه و شهرسازی استان و شهردار حضور دارند، خاطرنشان کرد: شرکت بازآفرینی شهری ایران در تصمیمات این هیئت حداقل مداخله را خواهد داشت و امید است با تشکیل این هیئت اجرایی شاهد تسریع در اجرای پروژه های بازآفرینی به ویژه در حوزه مسکن باشیم.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today64
Yesterday553
Total815254

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir