wrapper

اخبار شرکت

دیروز طی حکمی مدیر حراست شرکت بازآفرینی شهری ایران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، دیروز در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و رییس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی، امیرحسین ثروت جو به عنوان مدیر حراست این شرکت منصوب شد.

ثروت جو در این مراسم گفت: برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری است و رییس جمهور نیز با صدور فرمان اجرای بازآفرینی شهری در بهمن سال 96 بر اهمیت این موضوع صحه گذاشت. همه اینها نشان از اهمیت بازآفرینی شهری و احیای بافت های فرسوده و ناکارآمد دارد.

او افزود: تشکیل ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار و در ادامه تغییر نام شرکت از شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به بازآفرینی شهری ایران نیز نشان از عزم جدی وزارت راه و شهرسازی برای اجرای این برنامه ملی دارد.

ثروت جو با اشاره به اینکه واحد حراست خود را پشتیبان اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار می داند، گفت: ما به عنوان یک واحد مهم در تحقق برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار، این دغدغه و مسئولیت را داریم تا با بکارگیری تمام ظرفیت ها و امکانات خود به اجرای هر چه بهتر این برنامه کمک کنیم.

او  با اشاره به اینکه تحقق برنامه بازآفرینی شهری به اجماع ملی نیاز دارد، خاطرنشان کرد: واحد حراست آمادگی دارد موانعی را که در پیشبرد این برنامه خلل وارد می کند، رفع کند تا نقش خود را در این اجماع ملی به نحو احسن ایفا کرده باشد.

 مدیر حراست شرکت بازآفرینی شهری ایران، گفت: ذیل سیاست راهبردی دولت تدبیر و امید مبنی بر پاسداشت حقوق شهروندی، حداکثری کردن نظارت شهروندان بر تمامی فعالیت های بازآفرینی شهری است.

وی ادامه داد: بر این اساس از تمام ظرفیت های قانونی جهت تحقق نظارت همگانی استفاده خواهد شد و در همین راستا پیشگیری به عنوان اصل پایه ای فعالیت های حراست در سرلوحه فعالیت ها قرار می گیرد.

مدیر حراست شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: در راستای سیاست دسترسی آزاد به اطلاعات که از دغدغه های دولت دوازدهم است، شفاف سازی فعالیت ها و دسترسی آزاد شهروندان بالاخص فرایندهای مربوط به واگذاری امور مربوط به فعالیت های شرکت از مسایل جدی و مورد پیشگیری این بخش خواهد شد.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today135
Yesterday711
Total793394

Visitor Info

  • IP: 18.207.240.35

1398-10-30

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir