wrapper

اخبار شرکت

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران طی حکمی مدیرکل جدید دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی شرکت بازآفرینی شهری ایران را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان، ماندانا ملک را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی منصوب کرد.

در این حکم آمده است: با توجه به تعهد، تجارب و تخصص، جنابعالی را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی منصوب می نمایم تا نسبت به انجام وظایف ذیل اقدام فرمایید:

-تهیه و تدوین نظام مطالعاتی، ترویجی و فرهنگی، موضوع ماموریت شرکت شامل: آیین نامه ها، ضوابط و دستورالعمل ها و گردش کارهای ذیربط.

-تهیه و ارایه پیشنهاد به منظور مدیریت مطالعات علمی، تحقیقات کاربردی و توسعه ای در زمینه های بافت های قدیمی، فرسوده و ناکارآمد شهری و مرتبط با وظایف شرکت جهت اتخاذ تصمیم به هیئت مدیره.

-شناسایی اصول-معیارها و ارزش های موجود در ساختار شهری و بناهای معماری در بافت های ارزشمند تاریخی، فرهنگی (معماری و شهرسازی ایران-اسلامی-بومی) و تدوین راهکارهای لازم جهت بکارگیری آنها در طرح های توسعه، نوسازی، بهسازی احیا و بازسازی بناها و شهرها.

-برنامه ریزی و اقدام در جهت ارتقای توان واحدهای عملیاتی مستقر در ادارات کل راه و شهرسازی استان ها برای انجام طرح های عمران و بهسازی شهری.

-مدیریت، برنامه ریزی و نظارت بر اجرای نشست ها و دوره های آموزشی، گردهمایی-کارگاه های تخصصی با حضور مجموعه دست اندرکاران و مدیران شهری در سطح ملی و محلی و بخش اثرگذاری آموزش های ارایه شده و ارزیابی دوره های اجرا شده.

-مستندسازی ابعاد و اهداف سیر تحولات و تغییرات در اجرای طرح ها و پروژه های شرکت در قالب های مناسب و همکاری در جهت ایجاد بانک های اطلاعاتی مرتبط با دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات.

-بررسی، گردآوری و ارایه تجارب دیگر شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی و خارجی مرتبط با طرح های مورد عمل شرکت.

-تهیه و ارایه پیشنهاد و پیگیری برنامه های ترویجی مرتبط با اهداف، تجربیات و عملکرد شرکت در سطوح ملی، منطقه ای و محلی جهت اتخاذ تصمیم به هیئت مدیره.

-تلاش در جهت احیا فرهنگ در بافت های باارزش و نوسازی بافت های فرسوده شهری از طریق تحقق عزم ملی در این زمینه.

-جلب مشارکت موسسات معتبر در خصوص مطالعات و تحقیقات مرتبط با الگوسازی و ساماندهی بافت های شهری در جهت نوسازی و بهسازی آنها.

-تهیه و انتقال خط مشی های ترویجی به واحدهای عملیاتی مستقر در ادارات راه و شهرسازی استان ها به منظور برقراری تعامل و جلب مشارکت مسئولین محلی و شهری.

-اقدام در جهت طراحی و معرفی طرح های نو جهت ایجاد و توسعه کار در شرکت و واحدهای عملیاتی مستقر در ادارات راه و شهرسازی استان ها.

-ارائه راهکارهای مناسب جهت کنترل کیفی به منظور حفظ کیفیت انجام کار برابر استانداردهای بین المللی.

-اقدام برای برقراری تعامل فعال، مناسب و فرصت آفرین با ساکنین و مالکین بافت های فرسوده شهری و همچنین رسانه های گروهی مربوط به منظور جلب افکار عمومی و ترغیب مردم به مشارکت در اجرای طرح های عمران و بهسازی شهری.

-ایجاد بانک اطلاعاتی و آماری از میزان تحقق امور فرهنگی و ترویجی و تاثیرات آن بر ساکنین و مالکین بافت ها از طریق همکاری با سایر واحدهای ذیربط.

-انجام تحقیقات و مطالعات کاربردی برای ایجاد الگوهای استاندارد در خصوص بازآفرینی محدوده ها و محلات هدف.

-رسیدگی و تایید عملکرد اشخاص طرف قرارداد در امور مرتبط.

امید است با استعانت از خداوند متعال در جهت تحقق اهداف شرکت و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همکاری مدیران و سایر کارکنان محترم در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

در مراسمی که به همین منظور در شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، پس از مدیرکل جدید دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی از خدمات ارزنده زهرا اسکندری، مدیرکل پیشین این دفتر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today755
Yesterday1289
Total763379

Visitor Info

  • IP: 3.95.131.208

1398-09-19

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir