wrapper

اخبار شرکت

مجمع عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران با موضوع "بررسی و اتخاذ تصمیم اصلاحیه بودجه سال 1398 و بودجه پیشنهادی سال 1399 و بررسی و اتخاذ تصمیم رئوس اهداف و برنامه ها" با حضور محمود محمودزاده سرپرست معاونت  امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و نماینده وزیر در جلسات مجامع شرکت‌ها و سازمان‌های بخش مسکن وزارت راه و شهرسازی، نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای عضو مجمع شرکت (وزرای امور اقتصاد و دارایی، کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان برنامه و بودجه) و سید محمد پژمان معاون وزیر و مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و مدیران شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در این نشست با اشاره به اینکه دولت باید با انجام پروژه های زیر بنایی و روبنائی در سکونتگاه های غیررسمی، بستر زندگی با کیفیت برای ساکنان در این مناطق را فراهم کند، اظهارداشت: دولت با سیاست گذاری، برنامه ریزی و بسته های تشویقی مناسب درصدد است، تا برنامه بازآفرینی شهری در این بافت ها با شتاب بیشتری محقق شود.

 معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دولت نباید گرفتار تصدیگری شود گفت: درصدد هستیم تا مدیریت شهری به وظایف و مسئولیت خود در قبال بازآفرینی شهری عمل کند.

او افزود: مسئولیت اصلی بازآفرینی شهری بر عهده مدیریت شهری است و اگر دولت در این حوزه  وارد شده نقش حمایت کننده و پشتیبانی دارد و قرار به جابجایی مسوولیت ها نیست.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه باید از ظرفیت ها و پتانسیل های مناطق ناکارآمد شهری در رابطه با بازآفرینی شهری استفاده کرد گفت: انجام بازآفرینی شهری درسطح کشور، نیاز به اعتبارات بالا دارد.

پژمان با اشاره به اینکه در گام اول در امر بازآفرینی شهری، مطالعات اقتصادی باید مد نظر قرار گیرد گفت: بر این اساس می توان امیدوار بود؛ پروژه های بازآفرینی شهری هر چه سریعتر به سرانجام  برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی فعال کردن مدیریت شهری را گام دوم در امر بازآفرینی شهری در سطح کشور دانست و گفت: پشتیبانی و حمایت دولت بعنوان سومین گام در امر بازآفرینی شهری به شمار می آید.

 همچنین محمود محمودزاده نماینده وزیر در جلسات مجامع شرکت‌ها و سازمان‌های بخش مسکن وزارت راه و شهرسازی، دراین نشست ضمن تقدیر از تلاش های شرکت بازآفرینی شهری ایران برای ترویج و پیشبرد امر بازآفرینی شهری از هیئت مدیره شرکت نیز به خاطر تدوین راهبردهای مناسب برنامه اجرای بازآفرینی شهری در سال 1398 متناسب با جهت گیری اخیر وزارت راه و شهرسازی برای جبران کاهش عملکرد در حوزه تولید و عرضه مسکن قدردانی کرد و با اشاره به اینکه اقدامات در رابطه با اصلاحات بافت های ناکارآمد شهری، باید در راستای افزایش و جذابیت سکونت در این مناطق صورت گیرد.گفت: اگر اهداف اقدامات و تلاش ها  در محدوده ها و محلات هدف بازآفرینی شهری به غیر از این باشد، نتایج مثبت حاصل نخواهد شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today78
Yesterday804
Total761413

Visitor Info

  • IP: 35.170.81.210

1398-09-18

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir