wrapper

اخبار شرکت

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ابراز امیدواری کرد پروژه‌های بازآفرینی محمدشهر کرج تا پایان امسال تکمیل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه های انجام شده در قالب طرح های بازآفرینی شهری در محمدشهر کرج به خبرنگار مهر گفت: امروز از چهار پروژه بازآفرینی محمد شهر کرج مشتمل بر احداث پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران، احداث سرای محله، احداث یک واحد کلانتری نیروی انتظامی و احداث پایگاه خدمات اجتماعی که هر کدام خصوصیت و کارایی متفاوت دارند، بازدید بعمل آمد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص پیشرفت پروژه های محمدشهر کرج، گفت: پیشرفت خوبی را شاهد هستیم اما انتظارات ما در این خصوص بیشتر است.

پژمان افزود: در صورت وضعیت این پروژه ها طلبی وجود ندارد و این مهم نشان می دهد که ما از لحاظ پرداخت ها به پروژه ها عقب نیستیم و پرداخت ها به موقع انجام شده به همین دلیل انتظار داریم پیمانکاران با شتاب بیشتری کار کنند.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران افزود: ارائه گزارش مسئولان محمدشهرکرج نشان می دهد با توجه به انعقاد قراردادها، برآورد اولیه و تغییرات قیمت هایی که اتفاق افتاده است، پیمانکاران‌ این پروژه ها تحت فشار مالی هستند و انتظار داریم در سطح جلسات استانی و شهرستانی برای آن برنامه ریزی شود تا به پروژه ها سرعت داده شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان با اشاره به اینکه امیدواریم این چهار پروژه محمدشهرکرج تا پایان امسال تکمیل شود، اظهارداشت: با آماده شدن این پروژه ها خدمت رسانی دستگاه های اجرایی به مردم این‌ منطقه بیشتر خواهد شد و این امر به کیفیت زندگی ساکنین این مناطق کمک شایانی خواهد کرد.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today349
Yesterday544
Total796138

Visitor Info

  • IP: 18.232.51.247

1398-11-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir