wrapper

اخبار شرکت

مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در سفر یکروزه، از بافت ناکارآمد شهر مشهد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، مهدی عبوری در سفر یکروزه به استان خراسان رضوی، ضمن بازدید میدانی از بخشی از بافت‌های فرسوده شهر مشهد، در نشستی با  احمد یزدان‌پناه معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان‌ رضوي، قدرت الله اَبَک مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی و محمدرضا کلایی شهردار مشهد، طرح هاي جامع و تفصيلي شهر مشهد و همچنین طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی را مورد بررسی قرار دادند.

گفتنی است، محله های هدف بازآفرینی نظیر اراضی دولتی شرق دلاوران(غرب اراضی موسوم به زکریای 2)، اراضي گود فخاران و بعضی از محله های واقع در بافت فرسوده مشهد مورد بازدید مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران  قرار گرفت و طرح‌ها و پیشنهادها به‌منظور ساماندهی این مناطق به‌صورت میدانی بررسی شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today572
Yesterday618
Total813704

Visitor Info

  • IP: 34.204.191.0

1398-11-30

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir