wrapper

اخبار شرکت

 

 

رئيس اداره راه و شهرسازي رشتخوار از تشكيل هر ۲ ماه يكبار ستاد بازآفريني پايدار بافت فرسوده شهر رشتخوار به ریاست فرماندار اين شهرستان در خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط  عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ،  مهندس محمد حسینی با بيان اينكه اولین جلسه ستاد باز آفرینی پایدار بافت فرسوده شهر رشتخوار به ریاست فرماندار اين شهرستان برگزار شد، گفت: در اين جلسه كه به ميزباني فرمانداري رشخوار برگزار شد، شریفی کارشناس دفتر فنی مهندسی استانداری و منصوری ریاست اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی و ديگر مسئولان ادارات شهرستان حضور داشتند

 مهندس حسینی در ادامه افزود: در اين جلسه مصوب شد تسهیلات با سود پایین جهت بازسازی بافت فرسوده شهر به مالکان پرداخت شود

شايان ذكر است در پایان اين جلسه با بازدید از مکان‌های قدیمی شهرستان از جمله مسجد جامع رشتخوار که مربوط به دوره سلجوقیان است، مصوب شد جهت مرمت این آثار تاریخی هزینه لازم براورد و پرداخت شود.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today231
Yesterday381
Total705185

Visitor Info

  • IP: 34.204.169.76

1398-06-01

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir