wrapper

اخبار شرکت

 

 

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران چهارشنبه ۲۵ آذر در نخستین همایش ملی آموزش شهرسازی در ایران که در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار می‌شود، سخنرانی می‌کند.

به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،  دکتر محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در نخستین همایش آموزش شهرسازی در ایران با موضوع «بهسازی و نوسازی شهری در عرصه آموزش معماری و شهرسازی» سخنرانی می‌کند.

در این همایش دو روزه که سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته (۲۴ و ۲۵ آذر) در دانشکده معماری و شهرسازی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار می‌شود، علاوه بر مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، تعدادی از استادان و کارشناسان برتر حوزه معماری و شهرسازی از قبیل رئیس پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دیگر اعضای هیئت علمی این دانشگاه نیز در موضوعاتی از قبیل «معرفت‌شناسی شهرسازی»، «آسیب‌شناسی و چالش‌های آموزش شهرسازی»، «آموزش طراحی شهری»، «آموزش تطبیقی شهرسازی» و «ماهیت هم‌پیوندی رشته ـ شهر در آموزش شهرسازی» به ایراد سخن خواهند پرداخت.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today61
Yesterday553
Total815251

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir