wrapper

اخبار شرکت

 

 
مدير كل دفتر بازآفريني و سكونتگاه هاي غير رسمی شرکت مادر خواستار  تشكيل ستاد هاي  بازآفريني در استان ها به رياست استاندار و در شهرستانها به رياست فرمانداران شد .

  به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان يزد امروز با حضورنمايندگان شهرداري هاي مناطق و شهرداري هاي شهرهاي استان نشست هم انديشي با هدف آشنايي با سند ملي بازآفريني شهري در يزد برگزارشد 

 اين گردهمايي با حضور مدير كل راه و شهرسازي استان یزد مهندس غلامرضا رضایی، خانم  دکتر منا عرفانیان مدیر کل دفتر مطالعات کاربردي و امور ترويجي ، مهندس نریمان مصطفایی  مديركل دفتر ستاد باز آفريني شهري و سكونتگاههاي  غيررسمي شرکت مادر تخصصي عمران و بهسازي شهري ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان استانی حضور داشتند  به موضوع آشنايي شهرداري ها به سند ملي بازآفريني شهري پرداخته شد

 مدير كل راه و شهرسازي استان  یزد در اين نشست ضمن تاكيد به برگزاري جلسات و اهميت تشكيل ستادهاي بازآفريني در يزد و ساير شهرستانها ، از همه حاضرين خواست تا در اين زمينه توجه و عنايت لازم را داشته باشند .

 مهندس رضايي نوسازي و بهسازي  بافتهاي فرسوده و ناكارآمد شهري را از جمله برنامه هاي  مهم و الويت دارشهري دانست

 در اين دوره آموزشي مهندس  نريمان مصطفايي مدير كل دفتر بازآفريني و سكونتگاه هاي غير رسمي وزارت راه و شهرسازي  توجه حاضرين را به موضوع سند بازآفريني معطوف نمود و اجرايي شدن اين سند را در استانها خواستار  تشكيل ستاد هاي  بازآفريني در استان ها به رياست استاندار و در شهرستانها به رياست فرمانداران شد .

وی خاطرنشان کرد که با توجه به قابليت هايي كه بافتهاي ناكارآمد دارند،اجرايي شدن سند ملي بازآفريني را مهم دانست .

 

 

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today61
Yesterday597
Total582012

Visitor Info

  • IP: 34.229.97.16

1398-01-03

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir