wrapper

انتشارات

جلسه دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان اسدآباد به ریاست فرماندار این شهرستان و با حضور سایر اعضای ستاد در محل فرمانداری اسدآباد برگزار شد.

 

جلسه دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان اسدآباد به ریاست فرماندار این شهرستان و با حضور سایر اعضای ستاد در محل فرمانداری اسدآباد برگزار شد.

 

به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، در این جلسه افشاری فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: تهیه طرح بازآفرینی محله یخچال، حیدروند، سرویر، محمود بیگی در راستای پروژه‌های محرک خرد مقیاس و اجرای کاربری‌های عمومی آن ازجمله فضای سبز، پارکینگ و کاربری فرهنگی برنامه‌ریزی و اقدام لازم در نظر گرفته شده است.

افشاری ادامه داد: همچنین دو محله میدان و آب‌انبار که در ستاد بازآفرینی شهر اسدآباد برای انجام پیاده راه محور مصوب شده باید طرح مطالعاتی طراحی محور پیاده راه این نقاط مورد توجه قرار گیرد.

عبدکوند شهردار اسدآباد در خصوص مستندات قانونی تشکیل ستاد بازآفرینی و پهنه‌ها و محدوده‌های هدف بازآفرینی و محلات هدف شهر اسدآباد به منظور بررسی و حل مسائل و مشکلات آن مطالبی را ارائه داد.

عبدکوند ادامه داد: محلات قلعه، شهرک جانبازان، محلات قدیمی بازار و آب‌انبار در اولویت بازسازی قرار دارند و شهرداری برای بازسازی این نقاط تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

مهندس قرایی رئیس اداره عمران و بهسازی شهری استان همدان نیز گفت: در این جلسه سند ملی راهبردی، آئین‌نامه تشکیل ستاد بازآفرینی و کمیته‌های تخصصی ستاد بازآفرینی شهری پایدار و محدوده‌های هدف بازآفرینی شهری پایدار شهر اسدآباد در پنج پهنه که در مورخ ۹۵/۱۰/۲۸ مصوب شده بود را به طور کامل ارائه شد.

مهندس محمدرضا قرائی عنوان کرد: در این جلسه سایر اعضاء ستاد سؤالات و مسائل و مشکلات خود را در خصوص نحوه ورود و عمل دستگاه‌های عضو ستاد بیان کردند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today85
Yesterday697
Total472740

Visitor Info

  • IP: 54.198.212.30

1397-08-01

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir