نشست جمع‌بندی سلسله نشست­‌های موضوعی شرکت مادر بعد از بررسی پنج محور مختلف در هفته‌های گذشته، با حضور کارشناسان این حوزه 12 بهمن ماه برگزار می‌شود.

 

 

نشست جمع‌بندی سلسله نشست­‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران بعد از بررسی پنج محور مختلف در هفته‌های گذشته، با حضور کارشناسان این حوزه 12 بهمن ماه برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به نقل از  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نشست پایانی دفتر هفتم سلسله نشست­‌های موضوعی شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در خصوص مروری بر تجربه‌‌های بهسازی و نوسازی مسکن در ایران با عنوان «جمع‌بندی نشست‌های پیشین و هم اندیشی با حاضرین» روز دوشنبه ۱۲ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

 

این نشست از ساعت ۱۴ با حضور دکتر مجتبی رفیعیان، دکتر غلامرضا کاظمیان، مهندس مجید روستا، دکتر بهروز هادی زنوز، مهندس سهراب مشهودی و دکتر مظفر صرافی به عنوان دبیر علمی نشست در محل سالن اجتماعات شرکت مادر تشکیل می­‌شود.

 

پیش از این اولین نشست از دفتر هفتم سلسله نشست‌‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری با مروری بر تجربه‌های بهسازی و نوسازی مسکن در ایران با عنوان «پروژه تنظیم مجدد زمین در اصفهان»، دومین نشست با موضوع «پروژه خانه به جای خانه در تهران»، سومین نشست با موضوع «پروژه اسکان پایا در تبریز»، چهارمین نشست ایران با عنوان «الگوی کاری گروه توسعه ایرانیان در بازآفرینی شهری» و پنجمین نشست با عنوان «دستور کار ۲۱ محلی در قزوین» برگزار شده بود.

 

شرکت عمران و بهسازی شهری ایران بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک ۵۱ واقع شده است.