wrapper

نمایندگان دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران از پروژه بازآفرینی محله آقازمان شهر سنندج بازدید کردند

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران ، مهندس محمد مهدی نوروزیان مدیر کل دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : پروژه بازآفرینی محله آقازمان سنندج که در اردیبهشت ماه سال جاری با شروع مرمت استحفاظی خانه تاریخی رشیدی آغاز شده بود هم اکنون با تکمیل طرح طراحی شهری پیاده راه آقازمان به فاز اجرایی عرصه های عمومی نیز نزدیک می شود. بدین منظور قرار است که طرح مذکور در هفته آتی جهت بررسی و تصویب در کمیسیون ماده پنج استان مطرح شده و متعاقب آن کلنگ اجرای پیاده راه آقازمان نیز زده خواهد شد.

 

وی با اشاره به بازدید مشترک معاون و کارشناسان دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی به همراه رئیس اداره عمران و بهسازی استان و مشاور تهیه کننده طرح از محله آقازمان و بررسی طرح پیشنهادات تعریض ، تملک و میزان پیشرفت مرمت خانه رشیدی، اظهار داشت خوشبختانه با توجه به ظرفیت های موجود دراستان و هم سویی مسئولین با جامعه ی محلی،امیدوار هستیم پروژه ی بازآفرینی محله آقازمان به عنوان یکی از تجربــه هــای طراحــی پیــاده راه با رویکرد بازآفرینی توسط شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران بتواند الگوی مناسبی از بازآفرینی بافت تاریخی شهرها را در اختیارمان قرار دهد.

شایان ذکر است طی این سفر ،محله سرتپوله و اراضی بهاران شهر سنندج نیز به منظور بررسی پتانسیل ها و تهیه طرح در دستور کار این بازدید قرا رگرفتند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today380
Yesterday422
Total453098

Visitor Info

  • IP: 54.198.23.251

1397-06-30

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir