wrapper

           

            

سلسله نشست‌های بررسی نظری و عملی چالش‌های حفاظت و توسعه میراث معماری و شهری به مناسبت روز معمار ۹ اردیبهشت، توسط گروه مرمت و احیای بناها و بافت‌های تاریخی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گروه مرمت و احیای بناها و بافت‌های تاریخی دانشگاه تهران به مناسبت روز معمار، سلسله نشست‌های بررسی نظری و عملی چالش‌های حفاظت و توسعه میراث‌معماری و شهری را برگزار می‌کند.

 

این برنامه ۹ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ در سالن نگارخانه پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

موضوع نشست اول چالش‌های مدیریت شهری در بافت‌های تاریخی با سخنرانی مهدی جمالی‌نژاد، موضوع دوم تجربه مرمت شهری و ساماندهی مرکز تاریخی شهر میراث‌جهانی یزد با محوریت خیابان قیام با سخنرانی مجتبی فرهمند معاون معماری و شهرسازی شهرداری یزد است.

اعضای پنل را نیز پیروز حناچی مدیر گروه مرمت و احیای ابنیه و بافت دانشگاه  تهران، محمدحسن خادم زاده عضو هیات علمی دانشگاه تهران و ساشار ریاحی مقدم معاون میراث فرهنگی استان یزد تشکیل می‌دهند.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today320
Yesterday913
Total628254

Visitor Info

  • IP: 54.163.20.123

1398-02-29

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir