در پی سفر آیت الله رئیسی به چابهار و بازدید از مناطق حاشیه نشین آنجا و دستورات ایشان جهت تسریع در ساماندهی این مناطق ؛ جلسه ویژه پیگیری سفر رئیس جمهور در شرکت بازآفرینی شهری ایران تشکیل شد.

در این نشست که با حضور مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی، سردار عبدالحسین بریمانی معاون برنامه و بودجه و مالی سازمان بسیج مستضعفین، غلامی معاون فنی بسیج سازندگی، سید الحسینی عضو هیئت مدیره، الماسی و خراسانی معاونین شرکت بازآفرینی شهری برگزار شد، آخرین وضعیت حاشیه نشینی چابهار و پروژه‌های در حال انجام از جمله پروژه مسکن محرومین ۱۰۰۰ واحدی مرادآباد مورد ارزیابی قرار گرفت و راه های تسریع در عملیاتی نمودن دستورات رییس جمهور بررسی شد.

شایان ذکر است پروژه مسکن محرومین ۱۰۰۰ واحدی مرادآباد چابهار در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار با همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران بعنوان کارفرما و سازمان بسیج بعنوان مجری در حال احداث است و مساحت کل واحدهای این پروژه ۶۰ هزار متر مربع می باشد و قرار است ظرف ماه های پیش رو آماده بهره برداری گردد.

چابهار دارای بزرگترین میزان حاشیه نشینی در کشور به نسبت جمعیت است و استان سیستان و بلوچستان نیز یکی از سه استان با اولویت ویژه جهت انجام پروژه های مرتبط با کاهش سکونتگاه های غیر رسمی (حاشیه نشینی) است.

               

                                     kl56

                                     kl59

                                     kl60

                                       kl57

                                         kl61

                                            kl58  

                                                                     

                                          

 

               

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید