ابزارهای دسترسی

رهبر معظم انقلاب
ما باید کارهای اولویت دار و فوری را مورد اهتمام ویژه قرار دهیم که از جمله آن ها نوسازی بافت های فرسوده است.
ترمیم بافت های فرسوده شهرها و روستاها دراولویت کاری دستگاه های مسئول قرار گیرد.
مراد از برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی، همانا فقرزدایی و محرومیت زدایی است.
با سیاست گذاری توأمان با ابتکار و شجاعت و جرات، وارد میدان شوید.

محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و هفدهم مردادماه روز خبرنگار پیامی صادر کرد که متن آن در ادامه می‌آید:

بسمه تعالی

واقعه‌ی کربلا آینه‌ی عظمت فلسفه‌ی ولایت است و عاشورا پیام‌دار ابهت امانتی است که از جانب پیامبر اعظم صلوات ا...علیه و آله و سلم به کاروان عاشقان سیره‌ی اهل بیت علیهم السلام سپرده شد.

محرم تبلور ایثار و حق طلبی است و میدان پایمردی در برابر استبداد و استعمار یزید مسلکان زمان.

 محرم فصل الخطاب ادای دین است به فریضه‌ی امر به معروف و نهی از منکر و رفع ظلم

 باشد که در هنگامه ی خطیر ندای(هل من ناصر ینصرنی) امام زمان خویش، مدیون حضرت بقیه الله (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) نگردیم.

تلاقی معنا دار پیام ابدی و جهان شمول مقاومت و ظلم ستیزی مکتب عاشورای حسینی و روز خبرنگار تلنگری است بر همه‌ی عزیزان این حیطه که با تاسی به سالار شهیدان به اهمیت قداست تکلیف خویش در عرصه‌ی پاسداری از هویت انقلاب شکوهمند اسلامی، فرهنگ شهادت و منویات رهبری معظم انقلاب در جهت فقرزدایی و  محرومیت زدایی واقف باشند.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، در ایام عبرت و اقتدای به تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت خویش را به پیشگاه حضرت حجت(عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت شریف و ولایی ایران بالاخص خانواده‌های معزز شهدا تقدیم نموده و از درگاه باریتعالی تعجیل در فرج منجی دو عالم را جهت آرامش دل‌های عزاداران شهید عطشان نینوا مسئلت دارم. 

همچنين اميد است خبرنگاران و تلاش‌گران حوزه خبر و رسانه با الگو قرار دادن پيام آور حق‌گو و حق‌طلب نهضت جاودانه كربلا حضرت زينب كبري (سلام الله علیها) در مسير آگاهي‌رساني به مردم با انتقال اخبار صادقانه و شفاف، اطلاع رساني خدمات خدمتگزاران و كارگزاران ملت، ضمن اميدآفريني و جلب مشاركت اجتماعي مردم و رسا نمودن تبلیغات مسئولين، نظام مقدس جمهوری اسلامی  را در نيل به تحقق همه اهداف عاليه انقلاب اسلامی ياري رسانند.