امروز سه نماینده مجلس با حضور در  محل شرکت بازآفرینی شهری ایران با حسن احمدی نوری عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت بازآفرینی شهری ایران دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرنگار شرکت بازآفرینی شهری ایران در اولین دیدار، حجت الاسلام محمد باقری بنابی نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی با سرپرست شرکت بازآفرینی شهری ایران در محل این شرکت دیدار کرد.

در این جلسه روند اجرایی پروژه های بازآفرینی شهری در محلات مصوب هدف شهر بناب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است این دیدار پیرو سفر تیر ماه مدیرعامل پیشین شرکت بازآفرینی شهری ایران به شهرستان بناب در استان آذربایجان شرقی صورت گرفت.

دیدار نماینده ساری

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی دیگر نماینده مجلس بودکه صبح امروز با سرپرست شرکت بازآفرینی شهری ایران دیدار و گفت و گو کرد. این دیدار پیرو نشست شهریور ماه نمایندگان مردم ساری و میاندرود و مدیریت شهری مرکز استان مازندران و شهر ساری با مدیران شرکت بازآفرینی شهری در خصوص موضوعات بازآفرینی شهری صورت گرفت.

در این جلسه روند پیشبرد پروژه‌ها در محلات هدف شهری ساری مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت تسریع امور توسط حسن احمدی نوری صادر شد.

دیدار نماینده دهلران

علاوه بر این بهزاد علیزاده نماینده مردم دهلران، آبدانان، بدره و دره شهر در مجلس شورای اسلامی نیز امروز با حضور در دفتر سرپرست شرکت بازآفرینی شهری ایران با او دیدار کرد. در این نشست مسائل و مشکلات بافت ناکارآمد شهر دهلران  مورد بحث و  بررسی قرار گرفت .

NMAYA44

NMAYA46

NMAYA46

به گزارش خبرنگار شرکت بازآفرینی شهری ایران در این جلسه که به ریاست احمدی نوری سرپرست جدید شرکت و با حضور اعضای هیات مدیره ، معاونین و مدیرکل دفتر نظارت بر امور اجرایی و سرپرست دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی شهری  شرکت و سارانی  نماینده اداره کل راه و شهرسازی جنوب  سیستان و بلوچستان (ایرانشهر)  تشکیل شد، روند اجرای پروژه هزار واحدی مرادآباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه احمدی نوری پس از استماع گزارش‌های مشاور و مسوولان ستادی شرکت دستورات و رهنمودهای لازم جهت پیشرفت و تسریع در روند اجرای پروژه را صادر کرد.

لازم به یادآوری است مرادآباد چابهار یک سکونتگاه غیررسمی در حاشیه شهر با جمعیت هفت هزار و ۲۳۴ نفر در قالب هزار و ۲۳۰ خانوار بوده است که به مرور زمان با کپرنشینی ایجاد و گسترش پیدا کرده است. برای رفع این معضل هم اکنون پروژه مسکن محرومان هزار واحدی مرادآباد چابهار در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار با همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران به عنوان کارفرما و سازمان بسیج به عنوان مجری در حال احداث است. مساحت کل واحدهای این پروژه ۶۰ هزار متر مربع بوده و قرار است ظرف ماه‌های پیش رو آماده بهره‌برداری شود.

 

به گزارش خبرنگار شرکت بازآفرینی شهری ایران، مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران که در ادامه سفرهای استانی خود، امروز پنجشنبه به اردبیل سفر کرده است، پس از بازدید از محلات ۱۳ گانه حاشیه نشین اردبیل، پروژه‌های بازآفرینی و پیگیری مصوبات سفرهای گذشته در جلسه جمع بندی سفر شرکت کرد.

این جلسه در سالن جلسات استانداری و با حضور علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی، پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، استاندار، نمایندگان اردبیل در مجلس و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

از جمله نکات جالب توجه این نشست تقدیر ویژه نمایندگان استان اردبیل از عملکرد شرکت بازآفرینی شهری و مدیرعامل آن بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی در بخش پایانی سفر خود با آیت اله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت و گو کرد.

 ardabil1 1

ardabil1 2

ardabil1 3

ardabil1 4

ardabil1 6

ardabil1 7

ardabil1 9

ardabil1 10

 

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران صبح امروز با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.

 در این مراسم وزیر راه و شهرسازی، حسن احمدی نوری را که پیش از این عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران بود بعنوان سرپرست این شرکت معارفه نمود و از زحمات مهدی عبوری تقدیر کرد.

همچنین پس از صدور حکم توسط وزیر راه و شهرسازی، طی جلسه ای در شرکت بازآفرینی شهری ایران  و با حضور مجید روستا، سید مسلم سید الحسینی و عباس شفیعی اعضای هیات مدیره و معاونین و مدیران، حسن احمدی نوری سرپرست جدید در محل کار خود حاضر شد.

 

zxmm14

zxmm13

 

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در ادامه سفرهای استانی خود، امروز پنجشنبه به اردبیل سفر کرده است.

بازدید از محلات ۱۳ گانه حاشیه نشین اردبیل، پروژه های بازآفرینی و پیگیری مصوبات سفرهای گذشته برنامه دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در این سفر را تشکیل می دهند که از آن جمله میتوان به بازدید از سالن ورزشی محله ایران آباد که به زودی افتتاح خواهد شد، پارک محله میراشرف با مساحت بیش از ۵ هکتار که تامین زمین صورت گرفته و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز میگردد، پارک در حال احداث محله ملایوسف، کلانتری محله گلمغان که در مراحل پایانی انجام کار هست و خانه موذن زاده اردبیلی اشاره کرد.

شایان ذکر است از آنجایی که بازآفرینی شهری بالاخص در محلات کهن میبایست مبتنی بر عناصر هویتی آن ها شکل گیرد در همین راستا خانه موذن زاده اردبیلی بعنوان یکی از مهمترین عناصر هویتی و میراث های ملموس اردبیل توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران تملک گردیده تا حفظ هویت این محلات نیز لحاظ گردد.

mn30

mn24

mn25

mn23

mn31

mn29

mn27

mn26

mn28

زیر مجموعه ها