صبح امروز در جلسه‌ای با حضور حسن احمدی نوری سرپرست جدید شرکت بازآفرینی شهری ایران، وضعیت پروژه ساخت هزار واحد مسکونی مرادآّباد چابهار مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار شرکت بازآفرینی شهری ایران در این جلسه که به ریاست احمدی نوری سرپرست جدید شرکت و با حضور اعضای هیات مدیره ، معاونین و مدیرکل دفتر نظارت بر امور اجرایی و سرپرست دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی شهری  شرکت و سارانی  نماینده اداره کل راه و شهرسازی جنوب  سیستان و بلوچستان (ایرانشهر)  تشکیل شد، روند اجرای پروژه هزار واحدی مرادآباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه احمدی نوری پس از استماع گزارش‌های مشاور و مسوولان ستادی شرکت دستورات و رهنمودهای لازم جهت پیشرفت و تسریع در روند اجرای پروژه را صادر کرد.

لازم به یادآوری است مرادآباد چابهار یک سکونتگاه غیررسمی در حاشیه شهر با جمعیت هفت هزار و ۲۳۴ نفر در قالب هزار و ۲۳۰ خانوار بوده است که به مرور زمان با کپرنشینی ایجاد و گسترش پیدا کرده است. برای رفع این معضل هم اکنون پروژه مسکن محرومان هزار واحدی مرادآباد چابهار در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار با همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران به عنوان کارفرما و سازمان بسیج به عنوان مجری در حال احداث است. مساحت کل واحدهای این پروژه ۶۰ هزار متر مربع بوده و قرار است ظرف ماه‌های پیش رو آماده بهره‌برداری شود.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید