ابزارهای دسترسی

رهبر معظم انقلاب
ما باید کارهای اولویت دار و فوری را مورد اهتمام ویژه قرار دهیم که از جمله آن ها نوسازی بافت های فرسوده است.
ترمیم بافت های فرسوده شهرها و روستاها دراولویت کاری دستگاه های مسئول قرار گیرد.
مراد از برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی، همانا فقرزدایی و محرومیت زدایی است.
با سیاست گذاری توأمان با ابتکار و شجاعت و جرات، وارد میدان شوید.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در جریان سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین، خانه سلامت اجتماعی در محله هادی‌آباد را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در جریان سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین، خانه سلامت اجتماعی در محله هادی‌آباد را افتتاح کرد.

آیینی در این مراسم گفت: پروژه خانه سلامت اجتماعی محله هادی‌آباد که با همکاری شهرداری قزوین احداث شد، رویکرد کاملا اجتماعی دارد و درمان آسیب‌های اجتماعی ساکنان این محله را در اولویت کاری خود قرار داده است.

آیینی ادامه داد: همزمان خدمات فرهنگی و آموزشی نیز در اختیار اهالی محل قرار می‌گیرد.

او با اشاره به اینکه محله محوری در هادی‌آباد صورت گرفته است، عنوان کرد: مجموع پروژه‌های شرکت بازآفرینی شهری ایران به عنوان دبیرخانه ستاد ملی از ابتدای برنامه مشترک تا کنون هزار و ۸۱۵ پروژه بوده است و سایر دستگاه‌های عضو ستاد بازآفرینی شهری پایدار نیز توانسته اند هزار و ۸۵۸ پروژه دیگر را به بهره‌برداری برسانند و از محرومیت این مناطق بکاهند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تا کنون بیش از ۳ هزار و ۹۰۰ کیلومتر طول از معابر محلات هدف بازآفرینی بهسازی و آسفالت شده است که سهم استان قزوین از این میزان ۳۰ کیلومتر طول بوده و بنا داریم تا پایان دولت هیچ معبر خاکی در محلات هدف وجود نداشته باشد.

آیینی تصریح کرد: سیاست و راهبرد ما در دولت سیزدهم حمایت از مردم و سازنده‌ها جهت نوسازی است و بنابراین بسته‌های تشویقی گوناگونی در حوزه‌های مالی، اداری و تسهیلاتی ارایه کرده‌ایم و از شهرداران بیش از ۳۶۰ شهر که در اجرای این بسته‌های تشویقی وزارت راه و شهرسازی را همراهی کردند، سپاسگزارم.

او افزود: شهرداری و شورای شهر قزوین نگاه مثبتی به رویکرد نوسازی مسکن دارند و به زودی شاهد جهشی در این حوزه خواهیم بود.