مراسم بزرگداشت سالروز شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و کلیه کارکنان شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شرکت بازآفرینی شهری ایران، محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در ابتدای این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ادامه به تشریح ویژگی‌های رفتاری شهید قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: می‌توان از ویژگی‌های رفتاری این شهید بزرگوار در حوزه بازآفرینی شهری وام گرفت. حفظ جان، مال و آبروی مردم برای شهید حاج قاسم سلیمانی از اهمیت بالایی برخوردار بود و هر سه این موارد در حوزه فعالیت‌های شرکت بازآفرینی شهری ایران قرار دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که کم‌کاری با مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی همخوانی ندارد، تصریح کرد: با مدیریت جهادی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، می‌توان گام‌های عملی و موثری برای محرومیت‌زدایی مناطق کمتر برخوردار برداشت.

آئینی با اشاره به اینکه رویکرد شهید حاج قاسم سلیمانی زدودن غبار فقر از چهره مناطق محروم بود، از کارکنان شرکت بازآفرینی شهری ایران خواست تا با اقدام جهادی و انقلابی و با حضور در سکونتگاه‌های غیررسمی و محلات کمتر برخوردار ضمن ایجاد دلگرمی به ساکنان شریف زمینه ارتقا کیفیت زندگی شهری در این محلات را فراهم آورند.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان این که دستیابی به اشتغال پایدار و توسعه کسب و کارهای خرد باید در مناطق حاشیه‌نشین و کمتر برخوردار مورد توجه جدی قرار گیرد، اظهارکرد: ایجاد اشتغال برای ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی نیاز به ابتکار عمل و ایده‌پردازی دارد، اکنون شرایط تغییر کرده است و دیگر نمی‌توان با استفاده از روش‌های قدیمی اشتغالزایی کرد، بنابراین باید به سمت کسب و کارهای نوین و استارتاپ‌ها گام برداریم.

شایان ذکر است در این مراسم معنوی حسن‌زاده از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت( علیهم السلام ) با ذکر مصیبت و نوحه خوانی در رثای مقام شامخ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و علی مرادزاده جانشین اسبق معاونت سیاسی سپاه طی سخنانی کوتاه به تشریح زندگی و خصوصیات رفتاری شهید حاج قاسم سلیمانی پرداختند.

.aene2

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید