سید عبدالله ارجائی شهردار کلانشهر مشهد امروز دوشنبه پس از صدور حکمش توسط وزیر کشور، همراه با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در شرکت بازآفرینی شهری ایران حضور یافت و با مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر ستاد ملی بازآفرینی پایدار دیدار و گفت و گو کرد.

 عضو دائمی و رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد و حجت الاسلام  منصوریان عضو و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این جلسه حضور داشتند.

در این نشست وضعیت اجرای ۱۳۸ پروژه حاشیه نشینی در مشهد مقدس مورد بررسی قرار گرفت و بر توجه به بافت پیرامون حرم مطهر تاکید شد.

هم چنین نوسازی بافت فرسوده مشهد، مباحث مربوط به تولید مسکن و بررسی وضعیت شرکت ثامن از دیگر موارد مطروحه در این جلسه بود که دستورات لازم از سوی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران صادر گردید.

شایان ذکر است در جلسه فوق العاده ۲۵ اسفندماه ۹۹ ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار که با حضور ۵ تن از وزرا صورت گرفت مبلغ ۴۰۰۰ میلیارد تومان جهت ساماندهی حاشیه نشینی مشهد اختصاص یافت که مصوب شد  از مبلغ کل ۴۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، وزارت راه و شهرسازی ۱۷۰۰ میلیارد تومان ظرف دو سال برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد هزینه کند.

               cxz67

                cxz68

                 cxz69  

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید