به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران که به دعوت سید شمس الدین حسینی نماینده مردم  رامسر، تنکابن و عباس آباد برای بازدید از پروژه‌های بازآفرینی این شهرها به غرب مازندران سفر کرده است، در حاشیه بازدید خود در جمع خبرنگاران گفت: امروز از محلات هدف و سکونتگاه‌های غیررسمی این مناطق بازدید خواهیم کرد.
او افزود: مهم ترین اولویتی که فرماندار، شهردار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بر آن تاکید دارند، بازگشایی معابر درون شهری است که هر چه سریع‌تر باید این اتفاق محقق شود. در این خصوص در گذشته فعالیت‌های خوبی انجام شده اما اکنون به بن بست خورده است، امروز هنگام بازدید تمام موانع مورد بررسی قرار خواهد گرفت و برای رفع آن‌ها اقدام‌های لازم انجام خواهد شد.
دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار کشور ادامه داد: بنا داریم تا از ظرفیت تملک و دارایی استان، شرکت بازآفرینی شهری ایران و نیز کمک‌های دکتر حسینی در کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی برای جبران عقب ماندگی چندین ساله این شهرها استفاده کنیم.
عبوری در پاسخ به سوالی در خصوص ترافیک روزهای تعطیل در جاده‌های منتهی به این شهرها و این که آیا برنامه خاصی برای کاهش ترافیک وجود دارد یا خیر، اظهار کرد: با توجه به این که غرب استان مازندران در روزهای تعطیل میزبان میلیون‌ها مسافر است، دوستان ما در اداره راه و شهرسازی استان مازندارن برنامه‌های خوبی برای کاهش این معضل دارند، اجرای برخی از برنامه‌ها شروع شده و تمام تلاش ما این است که این پروژه‌ها درکمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید